| andreyutzzu3 a întrebat:

la modelele opel corsa care au bord fara turometru, se poate monta turometru?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Se poate.

Răspuns utilizator avertizat
| bossnomberone a răspuns:

Da tio zic din experienta de tuci la un service auto sau la reprezentanta opel si le spui sa iti puna un turometru te va costa in jur de 200 de lei, dar la feld e bine poti merge fara turometru, e mai naspha fara kilometraj dar fara turometru merge, iti dau seama cat de turata e dupa sunetul produs de motor,, funda te rog sunt sigur ca te-am ajutat