| Alepa a întrebat:

Buna TPU poate sa imi zica si mie cineva cam cat m-ar costa schimbul de ulei si filtre la masinile urmatoare: Opel Astra h 1.7 cdti, Audi A3 1.9tdi din anul 2005 si un Vw Golf 5 1. 9tdi. Multumesc

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu cred ca sunt diferente de pret, intre ele.
Service-urile de obicei au un tarif fix pentru schimb ulei si filtre.
La Astra H e putin mai complicata schimbarea filtrului de polen, la celelalte nu stiu, n-am schimbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 100. (Nu cunosc prețurile in Romania). Daca aici e 100 in Germania poate putin mai scump sau mai ieftin