| Daniel989 a întrebat:

vreau sa imi cumpar cauciucuri de vara pentru un logan din 2006, eu nu ma pricep atat de mult si nu stiu de unde si ce model ar trebui sa caut... Marimea este 175. 75 r14

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Găsești inclusiv online, inclusiv la eMAG.
Ideal ar fi sa iei o marca premium dacă te tine buzunarul. Sunt de calitate, oferă siguranță și te vor tine și mai mult

| xerxes1 a răspuns:

Anvelopele de iarna sunt calculate sa functioneze la temperaturi sub 0 grade.
La 30 de grade le termini de 10 ori mai repede.
Eu le cumpar de pe https://www.best-tires.ro/.Caut sa fie A la aderenta, 71dB la zgomot si sa fie de firma renumita.Continental,Bridgestone,Goodyear sau Michelin.

| Denila123 a răspuns:

Ea de iarna sa nu mai faci schimburi

| Daniel989 explică (pentru Denila123):

Cu alea de iarna merg acum, dar se aude ciudat cand iau curbe. Si mi s-a spus sa cumpar cauciucuri de vara si nu voi mai avea probleme. Acuma rămâne insa sa gasesc.