| AestheticPerf a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un CD Radio Player pentru masina, nu imi trebuie navigatie sau sa fie cu touchscreen neaparat, doar sa aiba CD, USB in fata, AUX si optiunea de a reda melodiile aleatoriu. Am gasit doua si nu stiu pe care: Pioneer-ul sau celalalt; ma tem sa nu trebuiasca sa schimb si boxele daca iau Pioneer-ul, iar la celalalt nu as vrea sa am lag la touchscreen si etc. Ce imi recomandati? FUNDA! Pioneer-ul https://www.stereomag.ro/cd-player-auto-pioneer-fh-x730b t-8058 Cel cu touchscreen https://www.romaniamag.ro/......ra-4779-22 Daca aveti alte idei tot asa pana in 650 de lei lasati-mi-le:):D

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu recomand Pioneer, Kenwood, Alpine.
Cel cu touch e inutil, si cred ca sunetul de mai slab. Nu ai timp sa te joci cu touch-ul in mers.
Nu cred ca trebuie sa schimbi difuzoarele. Despre ce masina e vorba?

| AestheticPerf explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Suzuki Grand Vitara 2008

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru AestheticPerf):

Nu stiu ce difuzoare are, dar uite ca la Vectra din 1993, de exemplu, am pus un Kenwood si nu a fost nevoie sa schimb difuzoarele din portiere, se aud foarte bine. Doar pe spate am pus niste Pioneer-uri, ca ale ei erau batute de soare.