| CipiA a întrebat:

Buna tuturor. vreau sa conectez o combina veche care nu e folosita si care functioneaza la calculator si am un cablucare ar trebui sa faca legatura dar dupa ce le conectez nu stiu ce sa fac mai departe ma puteti ajuta?winking

2 răspunsuri:
| bigstefan a răspuns:

Da druml la muzica si roaga-te sa nu ia foc. daca nu merge e ceva cu cablu de legatura.sau poate fi arsa combina

| CipiA explică (pentru bigstefan):

Am specificat :combina merge dar este o chestie de setării și nu știu ce setării trebuie sa fac