| reee3 a întrebat:

vreau sa dau de permis pentru categoria B, chestia e ca vreau sa platesc in rate, am inteles de la cineva ca nu imi poate oferi nimeni o chitanta pentru suma oferita la inceput ( adica pentru inceput eu dau 300 ). Am 2 prieteni care au dat la aceasta scoala de soferi, unul a luat si sala si traseul unul mai are de dat doar traseul, asa au platit si ei fara a le oferi o chitanta la inceput. Chestia e ca dupa ce dau acesti 300 lei sa ma inscriu dureaza o saptamana sau mai bine pana ma va contacta acel instructor. cand e gata dosarul. Eu nu am nici o dovada ca am platit acei bani. asta e ingrijorarea mea. Chiar daca am 2 prieteni care au facut acelasi lucru si spun ca nu este nici o problema. Nu stiu ce sa zic. adica poate nu ma mai suna nimeni si eu nu am cum sa dovedesc ca m-am inscris la acea scoala de soferi.

Scoala se numeste Luciano ( sau ceva de genul ).

Răspuns Câştigător
| Miriapod007 a răspuns:

Stai linitita nu ai de ce sa te temi odata ce dai banii esti trecuta in baza lor de date. eu am dat sala acum 2 saptamani si am platit in 3 rate

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci. Vrei sa se ajunga la declaratii? Cunosc persoane care au platit in rate si nu au avut nicio problema.

| Cazan_Adita_1998 a răspuns:

Poti da banii in doua rate odata nu stiu cat si odata nu stiu cat ( Cat iti cere el) ai grija sa nu dai de unu care te pica doar pentru bani
; P