| anonim_4396 a întrebat:

Am facut prima scoala de soferi si am picat traseul de 2 ori si nu am mai dat din motive personale acum vreau sa ma apuc iar de scoala! Dar am inteles ca acum platesc sa fac scoala de soferi jumate din bani! La prima scoala am platit 8 milione! acum ca o incep pe a doua platesc jumate sau cum :?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu pot sa-ti dau decat un sfat sanatos: cred ca-i mai bine pentru toata lumea daca ramai pieton!
Faptul ca ai picat deja de 2 ori traseul, spune clar ca nu ai indemanare de sofer si ca atare, ai putea fii un pericol pentru ceilalti soferi pe sosele.
Probabil ca esti unul din oamenii care nu s epot concetra la volan, sau nu pot lua decizii in fractiuni de secunda ori nu sunt indemanatici sa sofeze, iar atunci, cred ca-i mai bine si mai sanatos pentru toata lumea, incluzandu-te si pe tine, sa ramai pieton pe veci.