| Edi120900 a întrebat:

Buna ziua, a comandat cineva de pe clever-auto.ro? Doresc achizitionarea unui elevator de pe acest site si este acceptata doar plata prin transfer. Credeti ca ar fi de incredere? Suma este destul de mare.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ca si societate exista, sunt reali si inregistrati legal CLEVER INTERNATIONAL S.R.L. ( https://www.listafirme.ro/clever-international-srl-47432021/ )
daca nu sunt seriosi te poti adresa oricand autoritatilor, adica nu sunt unii din "singapore" care iti iau banii si dispar!

| Mihai0101 a răspuns:

Daca este vorba de un elevator pentru masini eu zic sa mai cauti si pe google pareri despre acest site banuiesc ca e o suma destul de maricica.