| Andreeabut31 a întrebat:

Buna ziua.
Am dat sala și traseul pentru permis într-un oraș și l-am picat urasul.
Am schimbat buletinul și vreau sa dau orașul unde am acum domiciliul.
M-am programat la sala dar mai trebuie sa plătesc dosarul și cele 6 ore obligatorii ca după ce iau sala sa ma programez la traseu?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este necesar sa mai dai inca odata sala, doar traseul, dar inainte trebuie sa mai efectuezi inca 6 ore de sofat si sa le platesti doar pe aceala, iar chitanta o atasezi la dosar ca la noua examinare de traseu, sa o ai deja in dosar.
Succes!