| Zedge a întrebat:

Am o intrebare sau nelamurire, sa ma ajutati cu un raspuns daca va pricepeti.
De ce imi apare in bord lampa de pozitii ceata spate, adica asta http://www.volkswagen.co.uk/......light.jpg, daca ele nu sunt aprinse? Imi apare asa mai stearsa la culoare iar dupa ce aprind pozitile de ceata spate, din galbenul ala sters se schimba in galbenul mai aprins la nuanta cum e normal atunci cand le aprind.
Oare imi apare ca sa le aprind sau de ce? Poate fi din cauza ca intensitatea luminii farurilor este prea mica si de aceea oare imi apare lampa de pozitii ceata spate ca sa le aprind?
Ma intreb daca reglez intensitatea luminii la faruri mai mare daca se stinge, nu am incercat inca.
Va rog cine stie sa ma ajute cu un raspuns, multumesc!

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Face atingere pe undeva, aceeași problemă am întâlnit-o și la Clio.
Mergi cu ea la un electrician, nu ar trebui să fie prea dificil de rezolvat problema.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil face un scurt pe undeva, mergi la un electrician

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti apare asa pentru ca ai un Volkswagen. Nu te panica, bucura-te ca se aprind luminile de afara, ignora beculetele din bord.
Ulei sa fie, ca in rest si Daciile mai faceau figuri.

| Zedge explică:

Am rezolvat problema adica a doua zi dimineata nu s-a mai aprins si nici de atunci.
Ms de raspunsuri!