| Asyric a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare.Acum 2 saptamani am fost admis la traseu si nici pana in ziua de azi nu mi-a venit permisul.Am fost azi la 2 poste ce mi au fost spuse de catre instructor sa intreb de permis si raspunsurile au fost asa.Prima posta nu mai elibereaza permise de un an si cea de a doua cica nu au permisul nici pana in ziua de azi.

Ce as putea face in momentul de fata?(instructorul mi-a spus as astept pana luni si daca nici atunci nu l am primit sa-i dau mesaj)

2 răspunsuri:
| FloryTudor8719 a răspuns:

Mergi la serv pentru permise si-l iei direct de acolo.

| Asyric explică (pentru FloryTudor8719):

O sa incerc luni ca azi a fost inchis