| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru un mecanic daca se gaseste pe aici! Am un megane 2, acum 2 zile am mers sa fac directia la masina, tipul de la directi mi-a gasit pe roata dreapta prinderea de sus de la rulment tija ce e ca nu ma pricep pe rosu, m-a facut sa cumpar 2 telescoape noi ca sa fie la fel plus rulmentul si cu ce mai are sus acolo de se prinde pe roata dreapta noi, dupa ce le-am schimbat am mers astazi iar sa imi faca directia si supriza astazi erau amandoua pe rosu nu mai era decat cea de pe dreapta plus ca trage masina in dreapta acum, trebuie sa tin de volan drept ca sa nu dea cu mine in sant, dati-mi si mie o idee din ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Ai dat de un pacalici.
Incearca la alt service.

| SoulReaver a răspuns:

Pai du-te la alt service. Intreaba-i pe tipii aia daca telescoapele par noi? Daca nu inseamna ca "mecanicul" le-a luat si nu ti-a schimbat nimic.