| cristianu a întrebat:

Am un bmw 316i an 1993 si anul trecut s-a oprit brusc pe drum si nu am mai reusit sa-l pornesc. Acum de curand am incercat sa-l pornesc si a pornit si s-a oprit la fel. daca tin piciorul pe ambreaj si pe acceleratie se tureaza si se opreste in 5-7 secunde. ce ar fi problema am curatat pompa de benzina merge bine! unii mi-au zis sa verific bujiile asta nu am acuto dar o s-o fac astept idei happy

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu zic ca e bobina de inductie arsa, daca alimentarea e buna.
Are chip in cheie?

| Tiby04 a răspuns:

Salut,te sfatuiesc sa iti cumperi alta masina, nu ai ce sa faci cu caruta asta de 23 de ani, chiar daca ai identifica problema si ai repara-o tot ramai cu ea in drum, nu mai binewinking!

| Băă_Pinguu_1991 a răspuns:

Ba nu cred.esti fondaru servarului e zombie?