| frateleoctav a întrebat:

am un casetofon alfa de golf 3. S-a dezactivat cand i-am dat jos bateria si nu am codul de siguranta. cum il pot gasi?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Din pacate pentru tine daca nu ai cutia casetofonul (Scrie codul pe ea sau pe carticica de la el) singura solutie este sa te duci la un centru specializat si sa ti-l puna pe banc de decodare si sa iti dea codul. Costa cam 30-70 de lei in functie de oras si de centrul unde il decodezi!

| AndreiC a răspuns:

Exact cum zice FurtunaDiesel. Si avand in vedere ca e un casetofon destul de vechi, mai bine iei altul. Iesi cam la aceeasi suma.

| Facebook_4877 a răspuns:

Vezi prietene că, codul e în cartea maşinii