| Kapss a întrebat:

As dori si eu un anunt cu o masina, an de fabricatie cel putin 2001, la un pret de 2000 euro sau putin peste si care sa indeplineasca urmatoarele caracteristici:
-jante frumoase, nu d-alea urate de fier
-sub 210.000 km
-motor de la 1.4 pana la 1.9
-preferabil diesel
-fara zgarieturi, fara tuning
-preferabil geamuri spate fumurii, geamuri electrice
-volan pe partea stanga
- 4usi + portbagaj
-culoare: negru, gri sau orice culoare inchisa. (! nu rosu, galben, verde!)
- preferabil din judetul Dambovita
Astept linkuri! DAU FUNDA! + vot

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si e asa greu sa pui si tu 2-3 filtre pe un site de anunturi?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai niste cerinte 'femeiesti'.
Cu asemenea pretentii poti veni doar daca ai buget de masina noua.
Cand ai un buget similar cu un set de roti de calitate, parerea mea este ca iti cumperi masina in stare buna, care stii ca e fiabila... Asa, probabil vei cumpara un Golf 4 cu motor 16V, care e mai mult de aspect... Daca faci sub 5000km pe an, renteaza!

| OldSoul a răspuns:

Mai bine pune tu mana si cauta singur pe olx.ro, lajumate.ro sau publi24.ro nu te astepta sa-ti dea cineva "pe tava" fix masina pe care o vrei tu.
Plus ca ai prea multe pretentii pentru bugetul extrem de mic pe care-l ai.
Banuiesc ca vrei sa fie si inmatriculata cu taxa nerecuperata a?
Ce zici, nu e mai bine asa?
Sau chiar vrei sa-ti dam noi anunturi asa in plictiseala si dupa 2-3 luni sa zici "Dati-mi si voi un mecanic din Dambovita care sa-mi repare masina in 400 de lei, sa-mi ofere si garantie, sa foloseasca si piese noi si eventual sa lucreze in service cu factura.

| Sofer a răspuns:

Cu 2000 euro a luat un vecin un vw bora variant diesel 1.9 TDI 116 cp inscrisa la partea exterioara impecabila dar cu ceva bube la motor care la mai costat 500 euro sa fie pus la punct laughing
Ce vrei tu la bani astia nu gasesti in Dambovita. Baga niste filtre pe olx din judete apropiate si vei gasi masina mult visata.

| Robi1444 a răspuns:

Esti ratat rau. cu 2000 de euro tu vrei masina buna.

| SteauaStelelor a răspuns:

Cauta pe olx ca găsești

| snowdropme a răspuns:

Olx sau autovit.si incarci preferintele la caracteristici in filtrul de cautare sa gasesti mai usor!