| neacsumarius a întrebat:

poate cineva care chiar stie sa-mi spuna daca intrebarile de pe www.drpciv.ro sunt cele care pica atunci cand sustinem proba teoretica pentru obtinerea permisului auto.

Răspuns Câştigător
| Me,myself & I a răspuns:

Da exact asa sunt intrebarile, la inceput intrebarile alea 3 de acomodare si apoi incepi testul propriu zis(si eu aveam teama in privinta asta dar testul e exact ca pe site, bineinteles ca nu pica aceleasi intrebari mereu)), sa nu-ti fie teama, sa nu te grabesti si sa citesti intrebarile cu atentie.mult succes

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Mentionez ca posed permis de conducere. Probabil o sa apara, dar formulate distinct. O sa-ti dau un sfat, daca intr-adevar doresti sa dobandesti permis de conducere invata decretul cap-coada, nu ignora semnele de circulatie, sunt foarte importante. Dupa ce ai studiat cartea de cel putin 2 ori te poti apuca de teste, ajuta foarte mult. Bafta.