| Kapetanosable a întrebat:

Sunt putin nelinistit deoarece trebuie sa dau traseul la examenul auto si nu stiu cum o sa fie.Tin sa precizez ca este a 3a oara cand dau traseul primele dati picand tot aceasta proba.Va rog sa imi dati un sfat, daca ar fi bine sa dau spaga, sau sa ma ajutati in vreun fel.Multumesc frumos. FUNDA

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa dai spaga? nu sunt destui criminali pe sosele? mai trebuie unul?

ia si mai fa cateva ore de condus din banii de spaga

| Kaℓi a răspuns:

Nu te-as sfatui sa dai spaga.
Trebuie sa stai calm si sa pari sigur pe tine. Te asezi pe scaun si il potrivesti astfel incat sa-ti fie comod sa ajungi comenzile, iti fixezi oglinzile, iti pui centura... in general un examinator isi da seama din primele gesturi daca persoana examinata are instinctiv talent pentru sofat sau nu. Lasa emotiile si fii foarte atent la ce iti spune sa faci, la semnele de circulatie si la gestica ta... trebuie sa ii lasi impresia ca esti sigur pe tine si pe masina. Bafta!

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Inseamna ca nu esti sigur pe fortele tale

| Mem3nT0 a răspuns (pentru Roman_Florinel_1956):

Sau inseamna ca politia romana asteapta acea spaga! Traim in Romania, totusi... nu uitati!

| laur4ever a răspuns:

Spaga este ilegala ca sa stii! Si in primul rand daca ai da de exemplu spaga si nu ai stii mai nimic ca si cum ai uita poti face un viitor accident.Nu iti doresc asta.Baftawinking! Sper sa il iei!winking

| Mem3nT0 a răspuns:

Salut, il vei lua de data asta! Nu este necesar sa dai spaga sau ceva, ai incredere in tine! nu il privi ca un examen ci ca si cum ai iesi cu unul din parinti la plimbare happy MULT SUCCES!