| Baffin a întrebat:

Cam cat ar costa sa tunez o masina cu praguri, spoiler, neoane... vreau un tunning complet.

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ar fi praguri, spoiler si neoane in 800 de lei cu tot cu manopera gasesti ceva ok, dar poti gasi si la 1000 de euro daca vrei ceva import Japonia de ex. Acum depinde si de masina. Daca vrei doar asta ti-am spus pretul, daca vrei tuning complet te duce si in 50.000 de euro depinde ce vrei sa faci la masina si ce masina e!

| heddy10 a răspuns:

Vrei un tunning complet la exterior? Ia de-aici http://www.accesorii-auto.ro/. cel mai bun site.

| valy1233 a răspuns:

1000 euro happy

| Facebook_4877 a răspuns:

3000 &

| Kruger2 a răspuns:

Cu tuning exterior scapi destul de ieftin, pana in 1000 de ron. Daca umbli la motor poti sa ajungi la miliarde, dupa cum bine spune FurtunaDiesel.

| Duster_Offroad_Mudster_1979 a răspuns:

Shop online Mudster - Modificari Dacia Duster

De la 1 Septembrie va invitam sa comandati produsele comercializate de Mudster Romania prin intermediul magazinului online Mudster Shop:
http : // shop. mudster. ro / ro
Acceptam plata la livrare sau prin Paypal si majoritatea cardurilor bancare, livrarea se face prin curier DPD sau Posta Romana