| yousuf a întrebat:

Vreau sa imi tunez masina pentru drift. tunata super bine... cam cat costa? si vreun site de specialitate? multumesc

6 răspunsuri:
| IF88MDL a răspuns:

Pai scrie ce masina ai, ca piesele si preturile lor difera in functie de marca masinii happy

| BGI a răspuns (pentru IF88MDL):

Tu chiar il crezi la 15 ani ai lui? Daca te uiti la intrebarile lui, spune ca nu prea il lasa parintii sa iasa, d-apai o masina de drift. Dar totusi, daca ar avea cu adevarat bani pentru asta, crezi ca mai intreba pe aici? Numa zic, pentru ca sunt alte site-uri care au legatura cu sporturile auto, mai ales cu driftulwinking

| IF88MDL a răspuns (pentru BGI):

Pai atunci...isi pune un sticker pe ea cu 4tuning si e gata de drift laughing

| yousuf explică (pentru BGI):

Bah jmecherasule! varul meu e un idiot si a inceput sa posteze pentru mine desi nu i-am cerut, asta 1 la mana... doi la mana am mai multi bani decat tot neamu tauwinking (app eu am la comun cu varu acc asta desi nu il folosesc decat cand chiar ma plictisesc ), am auzit milioane de pareri cu diferite preturi :O si am vrut sa imi spuna cineva care nu are de ce sa ma minta... daca mai vrei ceva spune-mi ca iti raspund in fata! hai pa

| yousuf explică (pentru IF88MDL):

Mitsubishi Lancer Evolution X 2012... si nu vreau sa il modific mult ca e aproape nou si nu stiu ce sa fac straight face sa il las asa?

| BGI a răspuns (pentru yousuf):

Hai fugi ca mai ai 3 curse si termini NFS.