| Krysty2013 a întrebat:

Cam cat costa o bicicleta noua (dar buna)?

Răspuns Câştigător
| bumtzbumtz a răspuns:

In jur de 400-500 lei

9 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Peste 500 de lei, noua. Mai jos de atat sunt doar niste tevi sudate, cum au coreenii, drone prinse cu nituri laughing

| alexs99 a răspuns:

O bicicleta noua si buna costa aproximativ 500 de lei.

| andrei1993a a răspuns:

Cristi, te-a lasat Dacia? laughing cred ca gasesti bicicleta buna si ieftina la astia care fac Germania, ca aduc si biciclete pe langa rable happy

| Krysty2013 explică (pentru andrei1993a):

Mai merge dacia... Dar sa imi iau si o bicicleta... laughing

| blackangel50 a răspuns:

O bicicleta noua costa 350lei si una buna costa 500lei.

| Kypy2013 a răspuns:

Intre 300-500 lei

| Mircea_Luca_1997 a răspuns:

Pai fi atent....eu am dat pe astahttps://encrypted-tbn2.gstatic.com/......ps?/images 150-200 de lei noua din cora! bafta

| Crunch a răspuns:

Depinde ce bicicleta. O bicicleta noua si buna ar costa 500lei + MANA 1! big grin