| Gheorghe_Bianca_2001 a întrebat:

Când e mai bine să dai traseul, la 8 dimineața sau 11? Eu m-am programat la 8, dar instructorul zice că ar fi bine să schimb să dau la 11 ca e prea aglomerat la 8 (Bazilescu).
Pentru mine nu ar fi o problemă neapărat aglomerația cred, nu știu, aveți idee cum e mai bine?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ora 8 e groznic traficul in Bucuresti.
la 11 e mai bine clar.

| lpavel a răspuns:

Are dreptate instructorul intr-un fel, de altfel nu, deoarece in aglomeratie e mai greu de condus iar daca tu inveti greul, la examen vei trece mai usor! Acum decide tu dupa aceste criterii!

| KovacsB a răspuns:

Ar trebui sa ai mai multa incredere in instructor.
A instruit mii de elevi si a vazut mii de situatii.
Stie mai bine decat tine.