| Daaaaaaaaaaaanielaaaa a întrebat:

Care cunoaste un site de chestionare auto? Astept raspuns cat mai urgent! Dau fundita!:d

Răspuns Câştigător
| Ovidiuxxxc a răspuns:

Cel mai bun site pentru. chestionare auto DRPCIV este http://c-drpciv.ro/ - ai intrebari cu raspunsuri corecte! Bafta.

| Grafytii_Stefan_1997 a răspuns (pentru Ovidiuxxxc):

Faci o pl mă, că-i cu taxă -_-

16 răspunsuri:
| goejoy a răspuns:

Nu invata de pe toata site-urile, tampite. unele raspunsuri sunt gresite, eu am dat sala "anul trecut" si tot asa faceam chestionare de unde prindeam, totul pana cand, faceam un chestionar pe drpciv.ro si am gasit o intrebare pe care nu o stiam, am copiat intrebarea si am cautato pe site-ul e-drpciv.ro. ei bine raspunsul gasit pe site e-drpciv era cu totul diferit fata de cum era pe drpciv.ro.
rezolva chestionare doar de pe www. drpciv.ro acesta e site-ul oficial iar intrebarile la examen sunt exact ca pe site. succes

| Yugeen a răspuns:

Http://www.drpciv.ro

Iti faci cont la ei pe site si ai undeva in stanga "Examinare PC".

Mai aveam un site dar nu l-am gasit. Daca il gasesc ti-l trimit aici sau pe PM cu toate ca drpciv-ul iti este de ajuns pentru ca este unul din site-urile politiei.

Succes! :)

| ZvT a răspuns:

Http://www.drpciv.ro Citeşti o dată cartea, faci chestionare până îţi vine rău şi iei examenul cu cel puţin 25 dacă te concentrezi.

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Ai aici toate intrebarile care pot sa-ti pice www.autozbot.net78.net

| VaSyyyyy a răspuns:

Fa-ti cont pe drpciv.ro, site-ul oficial... gasesti chestionarele lor

| ChuckNorris1337 a răspuns:

Drpciv.ro
Are acelasi format ca la examen. Trebuie sa faci cont

| bamse23 a răspuns:

Incearca pe http://chestionare.auto.ro/
In parte dreapta ai butonul "Genereaza chestionar"
Tot pe acest site vei gasi multe chestii interesante despre ceea ce te intereseaza. Bafta la examen :) Fundita?

| Ovidiu2018 a răspuns:

Buna Daniela, poti face chestionare auto pe site-ul https://www.chestionare-drpciv.net/ gratuit.

| IrinnaYra a răspuns:

Cel mai bun site este cel de la drpciv.ro sau ceva de genuul, este site´ul politieiwinking