| sugababe a întrebat:

Care e cea mai ieftină clinică unde poti să-ţi scoţi fişa medicală necesară pentru şcoala de şoferi? Şi la fel pentru examenul psihologic.

Răspuns Câştigător
| ginoxxx a răspuns:

Depinde unde locuiesti. spitalul cfr e cel mai ieftin in principiu. pune si tu mana si suna pe la diferite clinici gen graal medical, alpha medical, etc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bun raspuns il afli intreband la scoala de conducere unde vrei sa mergi, pe instructori sau alti cursanti.

| BassHunter13 a răspuns:

Depinde de zona in care locuiesti! In cluj pentru fisa medicala platesti undeva intre 70-100lei la privat!