| wannabe a întrebat:

Care este cea mai ieftina masina dupa parerea voastra, dar care sa arate bine si sa consume putin?

Răspuns Câştigător
| DoRuTzU_3059 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand un vw golf 3 sau 4 fiindca sunt cele mai bune masini si consuma putin. Tatal meu are un golf 4 si e foarte multumit de el si l-a intrebat un prieten ''daca'ar fi sa-ti schimbi masina ce ti'ai lua? '' si tatal meu i'a raspuns ''sunt cel mai multumit cu un vw'' eu am doar 15 ani dar sunt pasionat de masini si iti recomand si eu un vw golf http://www.bestauto.ro/......f-4/pg1/0/ si sa-mi raspunzi dac ti-am fost de folos:)).

13 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Opel Astra G.

| mgtow a răspuns:

Second hand cu vreo 600 de euro

| bogdanel7 a răspuns:

Ana99girl cand o arata loganul bine mie o sa-mi dea al treilea coi.

| marijuana_1856 a răspuns:

Opel corsa b motor 1. 2 sau 1. 4!winking

| marijuana_1856 a răspuns:

Opel corsa b motor 1. 2 sau 1. 4!

| Floreenofficial a răspuns:

Iti recomand un logan...
eu am avut unul si mergea fff bine.se curata si usor. happy

| Linguritza a răspuns:

Pai de exemplu tatal meu a cumparat un Golf 3 foarte frumos si n-a dat foarte mult pe el. A gasit la un baiat care avea nevoie de bani mai repede si a dat cu 67 mil si motorul este pe motorina de 1. 9 Nu consuma foarte mult chiar a facut si un test a incarcat cu 20 de litri motorina si s-a dus pana la ploiesti cu el si s-a intors si na facut deloc o alta incarcatura a consumat foarte putin. Si spun ca stau in braila. Mie mi se pare o masina buna tatal meu a recomandat si celui mai bun prieten al lui. Dupa parerea mea golfurile sunt masina foarte bune si foarte reusite. dar fiecare dupa bunul plac.

| Sofer a răspuns:

Golf 4 1.9 TDI O masina simpla care consuma putin.

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Pai un ex ar putea fi opel agila cu motor de 1000 sau 1200 are si un amic de al meu si e foarte multumit de ea!
el a dat pe ea inscrisa gata 2700 (an 2002) dar daca o iei din germania ajunge la 1500-1600 happy

bafta!

| paulaelena a răspuns:

Aa matizul sau nu stiu un trabant laughinglaughing

| ana99girl a răspuns:

Pai Loganul este bun consuma putin si arata destul de bine. E si foarte ieftina.Am vreo sansa la funda?

| stefanelb a răspuns:

Opel vectra TDI

| sauron1992 a răspuns:

Pai mai bine un fiat panda motorina consuma 5, 6