| stiby a întrebat:

Care este mai bun opel sau vauxhall? chiar daca stiu ca este aceeasi marca! dau funda!

Răspuns Câştigător
| GabyTzu_1295 a răspuns:

Frate vauxhall este pentru anglia cum opel este pentru noi.
Mai puternice sunt vauxhall => daca pui un opel astra 1.6 benzina cu vauxhall astra 1.6 benzina, vauxhallul se duce mai bine.
am avut vauxhall cu volan pe stanga si garantez ca exista, nu numai pe dreaptawinking.
daca prinzi unu parerea mea i-al ca se meritahappy
bafta

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma ...sunt la fel!
singurul lucru ce difera la ele, e numele si faptul ca vauxhall are volanul pe dreapta!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Eu una am un Vauxhall din 2006 (Opel Astra H) de care sunt foarte mulțumită. Are motor de 1.3, consum mic si 90 de cai putere.

| helgione a răspuns:

Pentru noi este mai bun opel, vauxhall are volan pe dreapta happy

| caticata a răspuns:

Depinde de punctul de vedere, de ex la vauxhall daca se rupe cureaua de distributie pistoanele nu lovesc in supape.probabil sunt un pic mai ieftine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta de denumire!

| ema69 a răspuns:

Sunt mai bune masinile(vauxhall sau opel) care au motor isuzu.

| Liziceacumultecoarne a răspuns:

Vauxhall