| eusebiu27 a întrebat:

Vauxhall sau Opel care credeti ca e mai buna cu toate ca stiu ca e aceeasi marca, dar cica exista o diferenta intre ele?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vauxalu e mai bun pentru ca e facut in UK si aia lucreaza mai bine decat germanii. Opelu e jaf si nu isi merita banii deloc

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Masinile pentru UK sunt ceva mai interesante, fiind mai 'condimentate'.
Insa nu prea am cum sa-ti fac o comparatie, fiind in RO, am condus doar Opel. Am mai pus piese de Vauxhall pe Opel, n-am observat diferente.

| OldSoul a răspuns:

Exista o diferenta destul de mare...
Vauxhall e cu volan pe dreapta.
Opel e cu volan pe stanga.