| xilotto a întrebat:

Care este modelul vostru de masina preferat? Si ce masina imi recomandati sa imi cumpar? Mstongue

15 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Bugatti Veyron desigur. dar cred ca doar 10 oameni din Romania si-ar permite o astfel de masina. Tie ti-as recomanda Seat, Audi, Skoda sunt masini ieftine si foarte rezistente dar daca ai mai multi bani Mercedes, BMW.

| Dutzulescu a răspuns:

Volvo S80.

| Claudio a răspuns:

Salut!:) masina mea preferata este vw passat b6(3c), ti-o recomand daca doresti confort, economie, frumusete:) sau ford fiesta este mai ieftin si la fel este economica, eleganta, destul de spatioasa sper ca ti-am fost de folos:) pentru a te orienta la preturi sau chiar sa iti cumperi intra pe: http://www.autoscout24.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| ProjectJackpot a răspuns:

Mereu am apreciat masinile 4x4 pe care le-a avut tatal meu. Un NIssan Pathfinder ar fi ideal! Succes cu cumpararea masinii.

| LOLA33 a răspuns:

Dacia Logan.

| cr1571n3l a răspuns:

Bugatti Veyron cu siguranta...

| NeXtLevel100 a răspuns:

Eu iti recomand un B. M. W M3 laughing

| Ionutsu a răspuns:

Buna Ziua! Eu unul v-as sfatui sa va cuparati orice masina va doriti! Asta daca nu cumva aveti probleme cu banii, desigur!

| marian59 a răspuns:

Depinde cat cash ai. mazda 3 este ok

| Crisszuu a răspuns:

Modelul meu preferat este bmw 316 i:X
eeee suuuper:X
are tatal meu:X

| littleemm a răspuns:

Masina mea preferata -> [hyundai] santa fe happy

| reload a răspuns:

Preferat daca as avea banii lu bill gates - lambo reverton
si la bugetu meu ori opel kalibra ori astra dela din 93

| ocean a răspuns:

VW Passathappy sau BMW. Dar cel mai util e sa intrebi de la un service auto...happy ei cunosc mai bine punctul slab la fiecare model...