| Vladronaldo a întrebat:

Care sunt masinile voastre preferate?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

FXX, bmw 320d compact, ford docus compact 2009, f430.

| emoboy a răspuns:

Masin simple deloc complicate,usor de intretinut,accesibile, mici si spatioase, ieftin! Opel astra nu e mica dar nici cat un break usor de intretinut ieftin! Dar si dacia logan MCV! Dacia oricum a inceput sa scoata masini mai bune Exbig grinuster si Vanul acela care o sa il scoata!

| RS4 a răspuns:

Nissan Skyline gt-r r34 si Audi RS4! happy

| Cristea a răspuns:

>masini accesibile->opel astra (2004-2009) ford focus(2006-2009)

| Daniel123 a răspuns:

Dacia Duster, Subaru impretza wrx, Mercedes cls, Lancia Stratos, Dacia Logan, Ferari 250 GTO, Land Rover Discovery, Nissan Pathfidner, Dacia 1300, Dacia 1100, Ford Mustang shelby gt500, Jaguar xkj. Cam atat big grin

| JaJe a răspuns:

Audi Q7
Bmw X6
Chevrolet Cruze (urmeaza sa-l achizitionez)
Audi TT Roadster

| 7lucian8 a răspuns:

Mie imi plac voluminoase,, mercedes vito,,

| Sn00pY a răspuns:

Mazda rx-8

| AlexandraKnows a răspuns:

Adoor masinile cu un aspect fioros genul SUV-urilor, dar recunosc ca sunt un fan al Mercedezurilor.Imi plac toate modelele, chiar daca cobra mea are 20 de ani...

| Sofer a răspuns:

Vw Golf 4/5 GTI/R32.
Bmw 320d sau M3. laughing

| Anonim69 a răspuns:

Cea de spalat vase:X foarte practica, termini treaba mult mai repede.

| educatie2021 a răspuns:

Ale mele. ce nu e al meu e urat

| ea_6589 a răspuns:

Volvo c30 si Volvo xc60

| LittleZu a răspuns:

3 cuvinte : Renault Laguna Coupe

| pjr a răspuns:

Imi plac modelele de la Audi

Răspuns utilizator avertizat