| Andrei1903 a întrebat:

Salut! Ce păreri aveți despre Jaguar F pace motor 2.0 diesel 240 cp, an 2017 sau 2018! Este o mașina fiabila sau este defectuoasa? Merita? Și în general merita un suv de la Jaguar f pace?

5 răspunsuri:
| Alexalex1000 a răspuns:

Salut, marca jaguar au piese scumpe și este mai greu de întreținut

| Andrei1903 explică (pentru Alexalex1000):

Și piesele de Jaguar sunt compatibile cu cele de Land Rover sau nu? Dacă ar fi să vorbim de fiabilitatea mașinii cum ar fi? E defectuoasă și trebuie să tot investesc în ea sau?

| Alexalex1000 a răspuns (pentru Andrei1903):

Salut,depinde ce model de Jaguar

| Andrei1903 explică (pentru Alexalex1000):

La F pace mă refer!

| Alexalex1000 a răspuns (pentru Andrei1903):

Pai marca de mașini JAGUAR sunt niște mașini foarte fiabile. Sunt defectoase și au piese scumpe. De ce crezi că nu prea sunt pe străzi jaguaruri? De asta.