| mecaniic a întrebat:

Castiga un electrician auto cu atelier propriu mai bine ca un mecanic auto, profesor, etc?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Un măturător de la REBU câștigă mai mult ca un profesor...
Dar, dacă ai atelier propriu, desigur câștigi mai bine decât un mecanic, pentru că electrica se face mai repede și costă mai mult, plus că poți avea angajați și nu mai ești nevoit să te implici în munca efectivă.

| dominyksk a răspuns:

Da, mai ales fata de profesor care are salar minim 600 lei laughing, oricum daca vrei meserie banoasa fa facultate de inginer happy