| xt a întrebat:

Cat costa anual (in medie) intretinerea (taxe, asigurari, piese) unui Opel Astra din 2001-2004?

3 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Taxa difera foarte nult de ce euro are! Asigurarea in jur la 400 ron, piese in functie de cat de buna e masina intre 300 - 3000 ron! parerea mea e :ia-ti una cu motor mic in primul rand, sa ai un consum mic, asa ai si taxa mai mica! Mult succes!

| Daddy_9411 a răspuns:

Pai majoritatea taxelor se calculeaza dupa capacitatea motorului deci vino cu mai multe informatii!

| xt explică:

Inca nu mi-am cumparat masina. Intreb inainte ca sa stiu ce sa imi cumpar.