| xt a întrebat:

Cat costa anual (in medie) intretinerea (taxe, asigurari, piese) unui VW Golf 4 (1.6 - 1.9 TDI) din 2001-2004?

2 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Depinde cat de buna e...de obicei piesele pentru VW sunt ieftine, si totusi cred ca ajungi undeva intre 200 - 600 de euro. depinde.

| Daddy_9411 a răspuns:

Depinde cat mergi cu ea si in ce stare se afla. Dar e posibil sa te duca in jur de 500 de euro taxele, schimbul de ulei... Eu am un audi a3 din 2001 si tot pe acolo ma invart si eu!