| AlexMaftei2001 a întrebat:

Cat costa întreținerea la un Audi A4B7 1.9 TDI din 2006?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde de prea multi factori ca sa putem spune la modul general cat costa intretinerea unui anume model de masina fie audi sau nu
daca imi permiti un clieseu, un audi de genul asta costa ca si intretinere putin mai mult decat varianta asemantoare de la VW passatwinking
pe de alta parte depinde ce anume a facut sau au facut fostii proprietari, daca au facut reviziile masinii la timp de exemplu, daca au inlocuit anumite piese care neschimbate la timp atrag dupa ele o suita de alte probleme
pe langa asta masinile cu oarece vechime au nevoie in functie de uzura lor de mai multe piese schimbate, decat in primii eu stiu 2-3-4 ani de cand ai luat masina de noua si schimbi uzual doar uleiul si filtrele eventual placutele de frana...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mna, depinde in ce stare e mașină la vârsta aia de aproape 20 ani și cum a fost întreținută până atunci