| Al3xu7Zu a întrebat:

Cat costa taxa de inscriere la un BMW 525i din 2000, motor de 2500, 177 cai putere, 10 litri consum?

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

Ha, ha 10% un bmw, prietene nu sti ce vorbesti, iti consuma 10% pe loc nepornita sau cum? Si despre taxa este undeva la 1500-1800 euro.

8 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Cu un astfel de BMW am mer in suedia si nu dapasea 10 la suta

| iulian2260 a răspuns:

Intra pe autovit.ro si vezi cat este taxa de poluare cred ca la asta te referi. taxa de inmatriculare e cateva sute de lei vechi.

Răspuns utilizator avertizat
soothe
| soothe a răspuns:

Gasesti aici numerele de telefon. Sunt foarte serviabili
http://www.bmw.ro/ro/ro/general/ecom_uib/dlo/bmw_dealers.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cit este taxa nu cunosc dar consumul ma impresioneaza! 10 la suta? Cind si cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sare de 10 in afara, dar in oras 13-15 l cam asa, afara 8-9.

| pandora_6779 a răspuns:

Daca este euro 3 s-ar putea sa te duca undeva la 2000 de euro ca si eu am aceeasi problema si o vand happy