| CreaţaWsz a întrebat:

Cat costa un Seat Toledo 1.9 TDI an 2002 inmatriculata in Romania?

8 răspunsuri:
| DSGline a răspuns:

Salut happy! Conteaza starea masinii. Oricum maxim 3500/3800 mai bine iei un VAG.

| suntserios a răspuns (pentru DSGline):

Si seat ul nu face parge din VAG?

| DSGline a răspuns (pentru suntserios):

Ai dreptate am gresit happy Face parte din VAG.

| Braunion a răspuns:

Eu mai mult de 2500 euro n-as da. Oricum trebuie sa mai platesti si taxa de poluare. Oricum, no sa-l vanda cu cat vrea el nici in 1000 de ani (daca cere peste 3000 euro), indiferent de dotari. Un motor Diesel peste 200000 km si o masina care a prins peste 10 ierni nu merita mai mult.

| Lorodana a răspuns:

3299 euro ai detalii despe masina aici http://www.autovit.ro/seat-toledo-C30487718.html
primesc funda :D

| rafa1987 a răspuns:

Intra pe www.autovit.ro si gasesti ce vrei.

| Bertro a răspuns:

Intre 2900 si 4300. Recomand sa iei de la 3500 in sus

| Levente_Salajean_1982 a răspuns:

Intrebarea trebuie reformulata. Motivul: Km si dotarile influenteaza pretul. Daca dai si aceste date se poate da un raspuns corect cu o marja de eroare de cateva sute de euro. In situtia de acuma pretul difera de la 2800-4000 euro. De la nimic in el, cu full option. Rog intrebare mai detailata. Stima