| AlexCraioveanu28 a întrebat:

Cat de greu este examenul de teorie auto? se aseamana cu chestionarele E-drpciv? adica le trec mereu fara probleme cu 25-26 rare ori 23-22 in ultimul timp fac mereu 26-25 se aseamana intrebarile cu acestea sau o sa am probleme? am invatat si legislatia si etc ce spuneti am sanse la examn?

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Sanse maxime, succes.

| shotys a răspuns:

Foarte mari, eu acum 6 ani din 500 si ceva de intrebari din carte galbena greseam 6. din acea carte erau intrebarile.

| AlexCraioveanu28 explică (pentru shotys):

Pai cam asa si eu sunt 1200 de intrebari pe e-drpciv si gresesc vreo 20-30 din ele