| Eugen000 a întrebat:

Cat m-ar costa TOATE taxele PE AN, la un automobil cu un motor de 3 litri volum? ( 2961 cm3)

Deci fara benzina si alte cheltuieli, doar taxele care trebuie obligatoriu sa le platesc in decurs de 1 an, pentru automobil.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai impozitul e undeva la 2200ron /an
RCA in functie de varsta proprietarului si de istoricul de daune. Daca proprietarul are sub 30 anul atunci inca vreo 2000ron/an asigurarea.

In rest mai ai de platit vreo 130ron rovigneta daca ai nevoie de ea.