| VlyLilianaVally a întrebat:

Câte chestionare are în total școală auto?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt peste o mie de intrebari cu cate trei raspunsuri fiecare, dar numai unul este corect.

De aceea se invata INVATA toata Legislatia Rutiera, ca sa stii ce sa raspunzi la aceste chestionare, fiindca la examenul auto vei primi doar 26 de intrebari (asa cum le selecteaza computerul).

Vorbesc din experinta proprie, fiindca am peste 30 de ani de soferie serioasa, laund-mi carnetul de sofer in Romania, imediat dupa revolutie, unde am si sofat primii zece ani, apoi in occident, unde m-am mutat defintiv si sofez zilnic.

| SaOCorectamV a răspuns (pentru Violleta2022):

Doamna Violetta... offff iar dezinformam lumea... doamna Violetta, nu va doare sufeltul sa induceti in eroare oamenii in halul asta?

Doamna Violeta, sunt peste 1100 intrebari de legislatie si poat avea 1, 2 sau 3 raspunsuri corecte.

Doamna Violetta daca nici macar nu aveti permis de conducere de ce va bagati sa dati sfaturi?

Rusine.

Ce fail de raspuns.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt in jur de 1000 de intrebari.
Nu functioneaza daca vrei sa inveti pe de rost.

| ReddY25 a răspuns:

Suficiente cat sa te pregatesti

| Cotoban a răspuns: