| veloce a întrebat:

Caut siteuri cu camioane uzate in Irlanda, Stie cineva sa -mi spuna si mie astfel de siteuri?, va multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| iulyqtzu a răspuns (pentru dan11):

Vezi ca este site-ul www.donedeal.ie foarte simplu de utilizat dupa ce l-ai accesat.doar ca.de multe ori nu merge sa scrii la adresa site-ul uite cum trebuie sa faci: scrii pe google donedeal.ie.si dai la prima sau a doua sau a treia ca nici acolo nu merg toate...dar din primele 4 merge una sigur. si dupa ce te da pe site e foarte usor de lucrat cel putin m-am acomodat repede eu.bafta