| GolbMan a întrebat:

Ce dimensiune are rulmentul de la compresorul de are conditionat de la un golf 4 din 2001?

Răspuns Câştigător
| Eisenheim a răspuns:

Mai bine demontezi compresorul și îl duci la cineva sa îl demonteze,atunci vei ști exact, poate e al ei dar poate a fost schimbat candvahappy pentru că e vorba de Romania, aici ști cum e, daca se potrivește un compresor de la alta marca punem ăla că știm cu toții cum stam cu bugetul, așa că un compresor mai ieftin nu e de refuzat daca se potrivește happy