| alexmw1 a întrebat:

Ce face un Tehnician electrician electronist auto? (la liceu/facultate invata sa lucreze si cu diagnoza auto?)

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Invata sa lucreze cu computerul de bord si sa-l reparea si sa repare si instalatia electrica a unei masini. Normal ca pentru a repara trebuie sa descoperi de unde vine problema si pentru asta trebuie sa stii sa umbli cu un aparat de diagnoza.

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Prima lectie este sa invete cum să vaiete.
Cand se uita la masina de fata cu clientul,incepe sa zica:aoleu mama,este praf,dar ce i-ati facut,cine a mai umblat la era, sa-mi bag picioarele daca am mai vazut asa ceva, nu cred ca se mai poate face ceva, cu 50 bani pe kg mai luati ceva pe ea, etc.