| Gghgfy a întrebat:

Bună ziua, vreau sa fac liceul Mihail Sturdza din Iași(tehnician electronist electrician auto) și după ce îl termin vreau sa fac o postliceala sau o facultate de maiștri din Iași, ce postliceale sau facultăți îmi recomandați din Iași?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"o facultate de maiștri din Iași, ce postliceale sau facultăți îmi recomandați"

facultate de maiștri, așa cum spuneai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ne nene cu tîmpeniile, e covid unde dr. ului faci tu facultate in somn?

| Katsune a răspuns:

La Ion Ghica cred ca gasesti ceva... mai vezi sit-ul facultatii, sa vezi incotro sa te orientezi. Nu am auzit pana acum de postliceala pe domeniul adta, dar sigur este pe la FEG

| Katsune a răspuns (pentru Katsune):

Scuuuuzeeee! Ma gandeam la Gheorghe Asachi, in loc de Ion Ghica. Colega mea este acolo, si de asta m-am luat cu asta :] Damn.E vorba asadar de universitatea gheorghe asachi