| urbanghost a întrebat:

Ce marca de masina aveti si care vi se par cele mai bune masini?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o Skoda Octavia, dar mi-ar placea un Audi, Bmw sau Mercedes. Visez.

24 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Am un Opel vechi, am o slabiciune pentru Audi, dar cred ca cea mai buna masina ramane Mercedes. Asta luand in considerare strict masinile de serie mare.
Pacat ca la noi fiecare marca si-a gasit un segment total diferit de cel caruia producatorul i se adreseaza, fiind greu sa disociezi o masina de clasa de fitele unui cocalar.

| liviupaun a răspuns:

Am un peugeot 207. cei care nu stiu modelul sa caute pe internet poze cu ea.masina e de vanzare are 20000 km, din 2007, 1.4 pe benzina 90cp 16 valve, rosie cu tapiterie rosu-negru, dotare model trendy 8600 euro negociabil

| NimeniCuActe a răspuns:

Momentan n-am nimic happy, dar visez la un Volvo

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Volkswagen Sharan e masina mea si pentru mine e cea mai buna.

lolita
| lolita a răspuns:

Bicicleta lui bro pe care mi-o imprumuta din cand in cand rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Emil cand o sa fii si tu "inginer" o sa iti permiti un A4, pana atunci te invit eu la o plimbare cu bicilatarolling on the floor

| Slavic a răspuns:

Bentley

| gaby_6279 a răspuns:

Opel calibra sunt foate bune in general opelul e o masina tare si rezistenta

| lia a răspuns:

Eu am un Seat ibiza, sunt multumita de el, este usor manevrabil, ma pot strecuta printre masini, ce este drept nu ca Bro, dar acceptabil laughing

| greg a răspuns:

Honda Civic, v-o recomand la toti din toate punctele de vedere.

| frumusik007007 a răspuns:

Eu am avut vw polo si am fost multumita dar acum am un audi tt si sunt mai mult de multumita

| anonim a răspuns:

Am un vectra, insa imi doresc un A4, sa agat si eu femei ca altii.rolling on the floor

| claudya a răspuns:

Mercedes si audi, eu am un audi a2 si sunt supermultumita...

| alexam a răspuns:

NU avem! O sa cumparam un Ford Taunus Coupe cand avem bani ( model din 1967 din cate retin... ) In afara de Ford, ar fi: Chrysler, Audi, BMW, Skoda, Toyota, Mitsubishi... cam in ordinea asta! happy

| urbanghost explică:

Eu momentam am un volvo c70 decapotabil dar vreau sa-mi iau un bmw 330xd... Vi se pare o masina buna?

| ka2 a răspuns:

Ford Fusion - normal ca sunt si eu f multumit de masina mea, dar daca ma intrebi as vrea un BMW serie 7winking sau un X6

| guess_who a răspuns:

Sincer, mie imi plac broscutele :X:X

| Mashka a răspuns:

Eu am Nissan Altima si sunt multumita ca merge bine (masina e noua). Va recomand si voua una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pejos-o masina remarcabila, siguranta maxima, ecologica, consum minim si fara multe costuri costisitoare la intretinere.pret exceptional si se evita comisioanele platite bancii, loc de parcare garantat si fara plata.asigurare garantata de purtator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicicleta. Nu platesc asigurare, mecanic, parcare, benzina, taxa anuala, etc. In schimb ma strecor in timp ce toti injura in ambuteiaje, nu poluez, fac miscare si pot s-o iau si pe trotuar sa ma-njure si pietonii, nu numai soferii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si era sa uit. Cel mai mult imi place cind ma alearga paznicii prin parcuri rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un Opel Astra Classic 1, 7 CDTI de care sint foarte multumit si incintat, si mi-as dori ca urmatoarea mea masina sa fie un Opel Insignia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O mașină franțuzească și sunt foarte mulțumită de ea.
Pe viitor un bmw sau audi hidramată, scaune încălzite, pilot automat, etc.
Pa, pa.

| roxanna_5740 a răspuns:

As zice bmw.am avut un bmw Z4, X5, iar acu am un M6.masini foarte bune.parerea mea