| SunOfThe a întrebat:

Ce masina e mai buna?
skoda octavia
opel astra
amandoua din 2005

Răspuns Câştigător
| bogdanp a răspuns:

Nu poti compara Skoda Octavia cu Opel Astra prietene.Asculta-ma,Opelul e cea mai proasta masina scumpa!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Skoda.

| HelpMeNow a răspuns:

Skoda Octavia cu siguranta... este mult mai safe si mai strange

| Braunion a răspuns:

Opelul e la nivel de Logan... Normal ca Skoda e mai buna. Opelul nu merita banii dati pe el.

| boss97 a răspuns:

Opel astra, masini bune, piese ieftine, consum mic.

| Adevarat_Raper_1980 a răspuns:

Scoda sunt masini mai tari ca opelurile din cate stiu eu ma refer la caroserie.

| spayk a răspuns:

Eu am un opel astra din 2002 si zic ca mai rezistent decat o skoda ..in plus consuma putin