| 50cent50 a întrebat:

Ce masina este este buna pentru tobe sport? Adica sa se auda sunetul acele sport nu unul gros infundat ca de tractor.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunetul 'sport' e dat de motoarele pe benzina, cu un numar cat mai mare de cilindri.
Campionul la sunet este si a fost V8-ul, nu cred sa sune ceva mai frumos, decat un V8 pe carburatoare.
De aia sunt apreciate muscle-car-urile.

2 răspunsuri:
| paulmicutz a răspuns:

Daciaa laughing
Depinde de bugetul pe care-l ai. Fiecare masina are sunetul ei specific.

| 50cent50 explică (pentru paulmicutz):

Nu doresc sa achizitionez una doar intrebam. Dar hai sa zic pana in 10.000 euro