| silviu_7255 a întrebat:

Ce masina imi recomandati pana in 3000 euro?

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Opel Astra G, o masina frumoasa pe care o gasesti in stare foarte buna la banii astia

| Alexandru a răspuns:

Cielo, Leganza, Nubira, Opel Vectra B mi se par cele mai bune masini de pana in 3000 de euro. happy

| robijam a răspuns:

Dacia Logan pana in 3000 de euro fara sa fi fost taxi nu gasesti, axeaza-te pe un Opel Astra sau Ford Focus modelele mai vechi ( 2001 - 2002 ), la Alfa Romeo, sau alte masini italienesti sa nu te uiti deoarece au tabla foooarte slaba, si se rugineste extrem de usor.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu am dacia logan.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai bine ia ceva inmatriculat dupa 2007, poate fi si logan se gaseste

| Braunion a răspuns:

Matiz, Cielo, Solenza, chiar si Logan.
Trebuie insa sa te avertizez ca nu poti avea asteptari prea mari de la o masina care costa cat un televizor.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Mie unul imi place Mitsubishi Eclipse, undeva 2000 de euro dar este din 99 masina... poti cauta si este de foarte mare ajutor site-ul www.mobile.ro sunt masini din toata europa...:D

| TheFucker a răspuns:

PAi,depinde ce vrei. Daca vrei o masina economica cu consum redus cauta un opel corsa 1.0-1.4,dar ai grija la anul fabricatiei! Cele din 2000-2005 sunt pana in 3000 de euro. Cele mai noi din 2005 incoace sunt mai scumpe!
Fiat punto~2000
Dacia Logan~2000

| djdevastate a răspuns:

Bmw 320 de dupa 1998
Mercedes e 200
Audi a6
Vw passat
Vw Bora...etc

atat am stat si eu sa ii caut o masina lui tata ca le stiu preturile pe de rost...acum avem BMW 320, eu zic ca e cel mai bun

| PoliTmFan a răspuns (pentru djdevastate):

Daca nu e Bmw e30 tot degeaba laughing

| PoliTmFan a răspuns (pentru djdevastate):

Renault Laguna, opel astra, bmw e30, dacia logan, ford focus, vw polo etc.
P.S. Toate secon -hand