| gtr2rr3 a întrebat:

Ce masini hatchback (masinile sa fie 2013-2014). Care au cele mai multe dotarii?(vreau o masina cu dotarii multe) Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toate masinile au dotari multe, depinde de tine cat te tine buzunarul sa o echipezi

| LTAA a răspuns:

Dacia Sandero: fiind o mașină foarte ieftină, are puține dotări standard, iar cu toate echipamentele opționale prețul se dublează.
Din pacate, Dacia (in general) este o masina inferioara d.p.d.v. materiale folosite, da de gandit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa incerci Audi A3 hatchback din 2013 sau chiar 2012 sau noua opel astra big grin

| Maioru a răspuns:

Draga prietene, in primul rand vreau sa-ti spun ca Dotari se scrie cu un singur i si nu cu doi i. Daca esti tanar cum banuiesc cred ca te aranjeaza un audi A3 sau un Golf 5-6-7 daca stai asa de bine cu banii.In orice caz mergi pe o masina germana.

| Florian20405 a răspuns:

Golf.Dar are un pret f mare, insa le are pe toate doratiile din lume exceptand 2-3...