| Girly97 a întrebat:

Ce medicamente inainte de traseu va ajutau sa nu mai aveti emotii in fata politistului examinator fara insa a va afecta capacitatea de a conduce? Nu ma refer la medicamente de genul Xanax ci mai degraba la niste suplimente alimentare.

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

... si presupunand ca iei permisul, ce medicamente vei lua dupa? Pentru ca in trafic te poti lovi de chestii mult mai emotionante decat prezenta examinatorului pe scaunul din dreapta.

| Sistemulxxl a răspuns:

Un ceai de musetel.

| prettymia a răspuns:

Ceva pe baza de magneziu, ajuta foarte mult cand ai stări de panica, nesiguranța, il iei inainte si va fi super ok.