| Alexandru250201 a întrebat:

Ce modele de masini pana in 6000 de euro au tractiune spate?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

3 sferturi din gama BMW, alaturi de 3 sferturi din gama Mercedes.
+ altii.
Daca te intereseaza in mod special lipsa de aderenta, orienteaza-te spre BMW e60 si e90.

| FakeJoker a răspuns:

450 de euro un cazan (seria 5 vechi), tractiune spate, fara acte, te distrezi cu el pana bubuie turbina si aia e, cu 6000 de euro iti iei vreo 14 laughing

| nitromonkey88 a răspuns:

Cel mai potrivit pana in 6000-6500 ar fi Lexus IS220 cu motor 2.2l diesel. Bagi drift-uri cu el laughing. Sau cu 2500 iti iei un bmw 320i