| anonim_4396 a întrebat:

Ce modulator FM imi recomandati?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Eu am avut asa ceva si se auzea destul de bine.

http://allwinner.ro/products/Modulator-FM-Premium-GTS-2200-Albastru.html

| oODonViperOo a răspuns (pentru Intruder19):

Nu stii de ce apare "?" in loc de numele melodiei?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cel mai simplu gasit, la maxim 15 lei.
Ca sa iti permiti sa cumperi altul, daca primul nu functioneaza, sau se aude cu "paraziti".
http://www.thegift.ro/......-usb-p-876
Eu am avut din asta, cumparat prin 2009 cu 40 de lei (era cel mai ieftin atunci, ca era 'ultima moda'), m-a tinut cativa ani, si se auzea super bine. L-am imprumutat multor prieteni, se auzea mai bine decat cu cd, in masini cu sistem performant din fabrica (Astra H).
Am folosit multe alte modulatoare, cu cat erau mai complicate, cu atat se auzeau mai prost. Nu cumpara de alea care afiseaza titlul melodiilor, au afisaj cu multe culori... Toate astea fura din claritatea sunetului. Nici cu memorie interna nu recomand.

| Celcareajuta a răspuns:

Niciunul, eu mai degraba schimb casetofonul masinii :/ asta dupa ce am dat 300 de lei pe un modulator acu vreo 6 ani si e praf. Pana una alta stau sa imi fac CD-uri audio...